Pokaz dzieci z MKKK na rzecz hospicjum

Pokaz dzieci z MKKK na rzecz hospicjum

calendar.png

W sobotę 9 października, odbył się pokaz dzieci z Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate z Ostrołęki. Grupa prowadzona przez senseia Artura Prusińskiego wykonała pokaz wspierając coroczną akcję "Pola Nadziei" na rzecz hospicjum. W pokazie wzieli udział również Marian Zając oraz Michał Gibniewski instruktorzy MKKK


Wspólny trening MKKK z Gladiatorami

Wspólny trening MKKK z Gladiatorami

calendar.png

14 września odbył się wspólny trening Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate oraz UKS Gladiator. Trening podzielony był na dwie części, Pierwsza część (MMA) prowadzona była przez prezesa Gladiatora shihana Wojciecha Dudkowskiego, Druga część (Karate, K-1) poprowadzona przez prezesa MKKK senseia Artura Prusińskiego. Połączenie obu styli dało efekt wspaniałego treningu w parterze jak i w stójce. Panowała wspaniała atmosfera oraz duże zaangażowanie.


Tylko słabi gracze biorą dopalacze

Tylko słabi gracze biorą dopalacze

calendar.png

2 października odbyła się akcja przeciwko dopalaczom wsparli ją między innymi Urząd Miasta Ostrołęka, Ostrołęckie Stowarzyszenie Historyczne "Czwartacy" jak i również  Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate, który wykonał pokaz wspierając tym akcję. W Galerii znajdują się zdjęcia z pokazu. MKKK dopalaczom stanowczo mówimy NIE. Osu!


Letnie Seminarium ShinKyokushin

Letnie Seminarium ShinKyokushin

calendar.png

W dniach 27-29 sierpnia 2010 w Warszawie odbyło się Letnie Seminarium Shin - Kyokushin, którego głównym instruktorem był shihan Kenji Midori 7 dan. W seminarium tym uczestniczyło ponad 300 osób z Polski i zagranicy oraz instruktorzy MKKK: sensei Artur Prusiński II dan, sempai Marian Zając I kyu i sempai Michał Gibniewski I kyu...


Witamy na stronie Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate

Witamy na stronie Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate

calendar.png

Tu znajdziesz informacje o treningach, egzaminach, pokazach, zawodach, seminariach i wiele innych. W dniach 27-29 sierpnia w Warszawie, sensei Artur Prusiński II dan i sempai Marian Zając I kyu przebywają na Letnim Seminarium "Shin - Kyokushin" którego głównym instruktorem jest Shihan Kenji Midori 7 dan.


 

Harmonia jest podstawą karate. Miłość do rodziców, szacunek do nauczycieli, zaufanie w stosunku do przyjaciół oraz skromność wydają się być korzeniami Budo-Karate Kyokushin. Myślę że jest ono bardzo potrzebne współczesnemu światu. Kyokushin oznacza poszukiwanie najwyższej prawdy w aspekcie fizycznym, psychicznym oraz duchowym.