Tylko słabi gracze biorą dopalacze

Tylko słabi gracze biorą dopalacze

calendar.png

2 października odbyła się akcja przeciwko dopalaczom wsparli ją między innymi Urząd Miasta Ostrołęka, Ostrołęckie Stowarzyszenie Historyczne "Czwartacy" jak i również  Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate, który wykonał pokaz wspierając tym akcję. W Galerii znajdują się zdjęcia z pokazu. MKKK dopalaczom stanowczo mówimy NIE. Osu!


Letnie Seminarium ShinKyokushin

Letnie Seminarium ShinKyokushin

calendar.png

W dniach 27-29 sierpnia 2010 w Warszawie odbyło się Letnie Seminarium Shin - Kyokushin, którego głównym instruktorem był shihan Kenji Midori 7 dan. W seminarium tym uczestniczyło ponad 300 osób z Polski i zagranicy oraz instruktorzy MKKK: sensei Artur Prusiński II dan, sempai Marian Zając I kyu i sempai Michał Gibniewski I kyu...


Witamy na stronie Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate

Witamy na stronie Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate

calendar.png

Tu znajdziesz informacje o treningach, egzaminach, pokazach, zawodach, seminariach i wiele innych. W dniach 27-29 sierpnia w Warszawie, sensei Artur Prusiński II dan i sempai Marian Zając I kyu przebywają na Letnim Seminarium "Shin - Kyokushin" którego głównym instruktorem jest Shihan Kenji Midori 7 dan.


 

Harmonia jest podstawą karate. Miłość do rodziców, szacunek do nauczycieli, zaufanie w stosunku do przyjaciół oraz skromność wydają się być korzeniami Budo-Karate Kyokushin. Myślę że jest ono bardzo potrzebne współczesnemu światu. Kyokushin oznacza poszukiwanie najwyższej prawdy w aspekcie fizycznym, psychicznym oraz duchowym.