Tak się tworzy historia MKKK...

Tak się tworzy historia MKKK...

calendar.png

Tak się tworzy historia... Pierwsze treningi w Makówie Mazowieckim i Różanie prowadzone przez sempai Mariana jest rok 2007... zaczynało niewielu dziś ćwiczy regularnie ponad 60 osób w Makowie oraz ponad 40 w Różanie.


K-1 w Makowie Mazowieckim

K-1 w Makowie Mazowieckim

calendar.png

Maków Mazowiecki grupa Ichigeki (najstarsza) zdjęcia z treningu K-1 wiosna 2010, Zdjęcia można obejrzeć w Galerii. Trening był prowadzony przez sempai Mariana Zająca oraz sensei Artura Prusińskiego (instruktor boksu i K-1)


Polska - Litwa w Ełku

Polska - Litwa w Ełku

calendar.png

16 października w Ełku odbył się turniej Karate Full contact. Litewska reprezentacja pokonała Polską mecz skończył się wynikiem 18:22, mimo tego że MKKK wspierał polskich zawodników niestety to nie pomogło, zawody stały na bardzo wysokim poziomie. Oprócz walk były również pokazy, między innymi pokaz dzieci prowadzony przez sensei Remigiusza Karpińskiego. W dziale Wideo jest filmik z pokazu sensei Remigiusza  Karpińskiego, oraz z drugiego pokazu. W Galerii można znaleźć zdjęcia z wyjazdu.


Pokaz dzieci z MKKK na rzecz hospicjum

Pokaz dzieci z MKKK na rzecz hospicjum

calendar.png

W sobotę 9 października, odbył się pokaz dzieci z Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate z Ostrołęki. Grupa prowadzona przez senseia Artura Prusińskiego wykonała pokaz wspierając coroczną akcję "Pola Nadziei" na rzecz hospicjum. W pokazie wzieli udział również Marian Zając oraz Michał Gibniewski instruktorzy MKKK


Wspólny trening MKKK z Gladiatorami

Wspólny trening MKKK z Gladiatorami

calendar.png

14 września odbył się wspólny trening Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate oraz UKS Gladiator. Trening podzielony był na dwie części, Pierwsza część (MMA) prowadzona była przez prezesa Gladiatora shihana Wojciecha Dudkowskiego, Druga część (Karate, K-1) poprowadzona przez prezesa MKKK senseia Artura Prusińskiego. Połączenie obu styli dało efekt wspaniałego treningu w parterze jak i w stójce. Panowała wspaniała atmosfera oraz duże zaangażowanie.


Tylko słabi gracze biorą dopalacze

Tylko słabi gracze biorą dopalacze

calendar.png

2 października odbyła się akcja przeciwko dopalaczom wsparli ją między innymi Urząd Miasta Ostrołęka, Ostrołęckie Stowarzyszenie Historyczne "Czwartacy" jak i również  Międzyszkolny Klub Kyokushin Karate, który wykonał pokaz wspierając tym akcję. W Galerii znajdują się zdjęcia z pokazu. MKKK dopalaczom stanowczo mówimy NIE. Osu!


Letnie Seminarium ShinKyokushin

Letnie Seminarium ShinKyokushin

calendar.png

W dniach 27-29 sierpnia 2010 w Warszawie odbyło się Letnie Seminarium Shin - Kyokushin, którego głównym instruktorem był shihan Kenji Midori 7 dan. W seminarium tym uczestniczyło ponad 300 osób z Polski i zagranicy oraz instruktorzy MKKK: sensei Artur Prusiński II dan, sempai Marian Zając I kyu i sempai Michał Gibniewski I kyu...


Witamy na stronie Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate

Witamy na stronie Międzyszkolnego Klubu Kyokushin Karate

calendar.png

Tu znajdziesz informacje o treningach, egzaminach, pokazach, zawodach, seminariach i wiele innych. W dniach 27-29 sierpnia w Warszawie, sensei Artur Prusiński II dan i sempai Marian Zając I kyu przebywają na Letnim Seminarium "Shin - Kyokushin" którego głównym instruktorem jest Shihan Kenji Midori 7 dan.


 

Harmonia jest podstawą karate. Miłość do rodziców, szacunek do nauczycieli, zaufanie w stosunku do przyjaciół oraz skromność wydają się być korzeniami Budo-Karate Kyokushin. Myślę że jest ono bardzo potrzebne współczesnemu światu. Kyokushin oznacza poszukiwanie najwyższej prawdy w aspekcie fizycznym, psychicznym oraz duchowym.