Styczeń czyli egzaminy na stopnie kyu i coroczny bieg Kagami Biraki w MKKK

Jak co roku klub MKKK SHINKYOKUSHIN zorganizował pierwszy noworoczny trening na świeżym powietrzu (wg. japońskiej tradycji). Trasa biegu, dobrze znana każdemu karatece MKKK, rozpoczęła się pod SP 1 w Ostrołęce, skąd wszyscy uczestnicy udali się w kierunku sceny przy Kupcu. Tam odbył się krótki trening na powietrzu. Po powrocie do w/w szkoły, adepci sztuki karate stanęli przed komisją egzaminacyjną. Na sali gimnastycznej odbył się egzamin na stopnie kyu. Udział w nim wzięli karatecy w wieku od 6 lat do +50, których jednoczy wspólna pasja. Ciężka praca na każdym treningu przyniosła efekty i uzyskanie wymarzonego pasa. Wszystkim zdającym należą się wielkie gratulacje!

Zarząd MKKK SHINKYOKUSHIN składa podziękowania rodzicom i opiekunom dzieci, które wzięły udział w dzisiejszym wydarzeniu. Osu!

Przypominamy, że drugi egzamin (głównie dla sekcji w RÓŻANIE, MAKOWIE MAZOWIECKIM, GOWOROWIE, PŁONIAWACH-BRAMURZE, WĄSEWIE I RZEWNIU) odbędzie się 5 lutego (środa) o 17:30 w Różanie (hala sportowa przy ul. Szkolnej 3) 


 

Harmonia jest podstawą karate. Miłość do rodziców, szacunek do nauczycieli, zaufanie w stosunku do przyjaciół oraz skromność wydają się być korzeniami Budo-Karate Kyokushin. Myślę że jest ono bardzo potrzebne współczesnemu światu. Kyokushin oznacza poszukiwanie najwyższej prawdy w aspekcie fizycznym, psychicznym oraz duchowym.